Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022
Наприклад, 09.08.2022

Шабля Михайло Ігорович

Шабля Михайло Ігорович народився 11 жовтня 1985 року у м. Гулстан Сирдар'їнської області (Узбецька РСР). Більша частина його життя пройшла на Полтавщині. Проживав у с. Ковалівка Полтавського району.
Закінчив Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка, Полтавський військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
Кадровий військовий. Служив на офіцерських посадах у Збройних Силах України з 14 липня 2003 року. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Заступник командира розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської моторизованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Капітан.
Загинув 16 березня 2015 року в районі с. Нижнє Лозове Артемівського району Донецької області - під час проведення розвідки на автомобілі УАЗ Михайло та ще три бійці підірвалися на протитанковій міні.
Похований у с.Ковалівка.
Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Шабля Михайло Ігорович нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).
За словами бойових побратимів, Михайло Шабля був офіцером з великої літери, з тих, хто завжди готовий прийти на допомогу. Був людиною веселою і справедливою, ніколи не боявся нікому казати правду в очі. Михайло отримав бойове хрещення у зоні АТО на Савур Могилі. Відзначився й під час наступу на дебальцівському напрямку: він першим зайшов у населений пункт Логвиново і закріпився на позиції.