Наприклад, 25.07.2021

У Миргороді відбувся четвертий етап Чемпіонату України з баскетболу

Опубліковано 20 Липня 2021 року, о 11:10

17-18 липня в Миргороді, за підтримки народного депутата України Олега Кулініча та сприяння міської ради, відбувся четвертий етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3, який віднесено до Олімпійських видів спорту.

Змагалися 14 чоловічих команд та 9 жіночих. У матчі 4 туру чемпіонату у плей-оф серед чоловіків вийшли «Профільтех», «Red Star», «Промбудсфера», «Контора», «Чача», збірна України «U-17», «Енергодарський Стиль» та «Spartans». У підсумку, в фіналі «Профільтех» здолав «Spartans» з рахунком 18:13.

А чемпіонські нагороди вибороли Роман Дмитренко, Олександр Руденко, Олександр Шепелєв та Юрій Шкондя. У жіночій категорії до плей-оф вийшли збірна України U-17, «Франківськ-ПНУ-2», «Франківськ-ПНУ-3», «Франківськ-ПНУ-4».

У фіналі друга команда Франківська перемогла третю з рахунком 18:16. А чемпіонками туру стали Ольга Боровець, Вероніка Космач та Дарина Завертайло. Усі переможці та кращі гравці команд отримали медалі, призи та цінні подарунки.

Також свою майстерність у грі в баскетбол продемонстрували аматорські команди.

Голова обласної ради Олександр Біленький відзначив активну участь жителів Полтавської області у фізкультурно-спортивному русі.

«Спорт у нашій області люблять, ним займаються. Він приносить позитивні емоції, зміцнює здоров’я. Спортивна молодь – це здорова нація, – наголосив Олександр Біленький та висловив упевненість, що наступного року Полтавщина знову претендуватиме на проведення одного із етапів Чемпіонату України з баскетболу.

Після нагородження, у неділю, у Миргороді відбулося феєричне музичне шоу та дискотека, куди з’їхалися понад десять тисяч людей. Для миргородців та гостей міста співали TENK та Kraevskaya, а хедлайнером свята став рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.