Аудитори про результати ревізії бюджету Скороходівської об’єднанної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Скороходівської селищної ради Чутівського району Полтавської області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час планової ревізії бюджету Скороходівської об’єднанної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Скороходівської селищної ради Чутівського району Полтавської області (далі-Виконком) встановили фінансові порушення, що призвели до втрат на понад 138 тис. грн.

Контрольним заходом, яким охоплено діяльність установи за період з 01.01.2017 по 31.12.2019, встановлено завищення витрат на оплату праці з нарахуванням працівникам Виконкому на суму 73 тис. грн.

Також, виявлено оплату завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт по капітальному ремонту тротуару та будівництву футбольного майданчика зі штучним покриттям, та по поточному ремонту санвузла у дитячому садку «Теремок» на суму майже 31 тис. грн.

Крім того встановлено, що бюджет громади недоотримав доходів в сумі 34 тис. грн за використання земельних ділянок без оформлення відповідних документів.

За недотримання законодавства з фінансових питань трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, до Виконкому застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій із бюджетними коштами.

Голові Скороходівської селищної ради направлені вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень та запропоновано розглянути питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Про результати контрольного заходу поінформовано правоохоронні органи області.

Матеріали ревізії для розгляду та прийняття відповідного рішення направлені до Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

 

Прес-служба Управління Північно-східного

офісу Держаудитслужби в Полтавській області