Постійна комісія обласної ради з питань екології та раціонального природокористування розглянула та затвердила план роботи на 2021 рік

e-mail Друк PDF

22 грудня під головуванням Євгена Корфа відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, обраний заступником голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Яніна Аранчій, Олексій Бовдир, Марина Грекова, Сергій Жук, Геннадій Коваленко, Сергій Мазур, Іван Москалик, Валерія Пантюх. Олександр Сухань, Ігор Процай, журналісти.

На пропозицію Євгена Корфа, депутати обрали першим заступником голови постійної комісії Вячеслава Мінязева, заступником голови комісії Сергія Мазура та секретарем комісії Яніну Аранчій.

Також у ході засідання депутати обговорили та затвердили план роботи постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування на 2021 рік.