Стартувала Спартакіада серед депутатів рад усіх рівнів області

e-mail Друк PDF

12 травня в Полтаві, за підтримки обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», обласних організації ФСТ «Спартак» та ВФСТ «Колос» відбулися змагання ІІ етапу Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

На спортивних майданчиках міста Полтави депутати – представники новоутворених районів області – змагалися з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

Голова обласної ради Олександр Біленький підкреслив важливість залучення депутатів до занять фізичною культурою і спортом, проведення командних змагань.

«Мета Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів, ініційованої профільним Комітетом Верховної Ради України, – це залучення депутатів до спорту, командної гри, а ще спілкування, – наголосив в інтерв’ю журналістам Олександр Біленький. – З 2016 року я брав участь у Всеукраїнських змаганнях у Чорноморську, де виступав за збірну команду з волейболу нашої області. Двічі ми стали бронзовими призерами з волейболу. Важко спрогнозувати як буде в цьому році, але в нас є потенціал, тому сподіваємося на гарні результати».

В обласному етапі Спартакіади перемогли:

– у настільному тенісі – Тетяна Тарапунець (Кременчуцький район), Олександр Левицький (Кременчуцький район);

– у шахах – Таміла Музика (Полтавський район), Тарас Зінченко (Кременчуцький район);

– у шашках – Ірина Ткачук (Полтавський район), Станіслав Муха (Полтавський район).

У командних змаганнях з волейболу перше місце виборола команда Кременчуцького району, друге – Полтавського району, третє – Миргородського району.

Перше місце у змаганнях із футболу здобула команда Полтавського району, друге – у футболістів Миргородського району, третє – Кременчуцького.

Загальнокомандне перше місце присуджено депутатам-спортсменам Полтавського району, друге – Миргородського району, третє – Кременчуцького району.

Участь у Спартакіаді взяли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький (волейбол), перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко (настільний теніс), депутат обласної ради Олег Діденко (міні-футбол).

За результатами цих змагань буде сформовано збірну команду депутатів Полтавської області, яка виступить на фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів в місті Чорноморську Одеської області.