На порядку денному – земельні питання, благоустрій

Голова Полтавської районної ради Василь Степенко взяв участь у засіданні чергової сесії Бричківської сільської ради. На порядок денний виносилися питання проведення місячника чистоти і благоустрою, пасажирських перевезень, розгляд звернення громадян, та інші.

 

У ході розгляду та обговорення питання благоустрою сільський голова запропонував керівникам структурних підрозділів (школа, дитячий садок) провести роботу з прибирання території, прилеглої до навчальних закладів із залученням школярів. Перед депутатами Бричківської сільської ради теж було поставлене завдання провести активну роботу по своїх виборчих округах щодо поліпшення благоустрою та наведення порядку на відповідних територіях. Стосовно вирішення цього питання виступили депутат районної ради Олександр Ландар та директор ДПСП «Ювілейне» Ніна Березницька, пообіцявши надати техніку для розчищення місцевості і вивозу сміття. Представниками депутатського корпусу було висунуто пропозицію детально вивчити Закон України «Про благоустрій населених пунктів», суворо дотримуватися його положень і вимог, а також скласти план озеленення села.

Окрім цього, депутатами було порушено питання забруднення стічних вод на території сільської ради. Сільський голова запропонував взяти на контроль ремонт і налагодження функціонування очисних споруд на території села Петрівки.

Щодо проблематики питання якості надання послуг пасажирських перевезень виступили представники громадськості, скаржачись на нестерпні умови проїзду, недотримання графіка перевезень. Після обговорення цього питання, Павло Бречко пообіцяв звернутися до районних та обласних органів влади з проханням заміни перевізника, який надаватиме якісні послуги мешканцям Бричківської сільської ради.

У ході засідання сесії виступив голова Полтавської районної ради Василь Степенко, наголосивши на необхідності у визначений термін навести порядок на території села. Він також запропонував детально вивчити питання пасажирських перевезень, пообіцявши допомогти у вирішенні цієї проблеми. Голова районної ради також виділив ряд пріоритетних завдань, які потребують якнайскорішого вирішення. Серед них – врегулювання земельного питання, виготовлення відповідної проектної документації, упорядкування кадрового забезпечення сільського лікувального закладу, детальне вивчення рівня якості обслуговування місцевого населення нововведеним поштовим сервісом.