Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
29 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Пантюх Валерія Юріївна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Валерію Юріївну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 29 квітня 2021, 07:46

Оголошено прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак 2021 року

e-mail Друк PDF

Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак заснована з метою сприяння суспільно значущим екологічним громадським ініціативам мешканців Полтавської області, розвитку екологічної освіти і виховання, підвищенню екологічної свідомості і культури населення.

Премія присуджується до дня народження Байрак О.М. – 7 серпня. Номінації Премії:

– «Екологічний проєкт» (нагороджуються автори проєктів-переможців Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснованого обласною радою, що були успішно реалізовані в територіальних громадах за співфінансування з обласного та місцевих бюджетів);

– «Екологічна освіта та виховання» (нагороджуються жителі Полтавської області: науковці, педагоги, журналісти, а також автори слів та музики пісень про природу рідного краю – за вагомі досягнення в екологічній освіті та екологічному вихованні).

У кожній номінації присуджується по три Премії:

Перша премія – 5 (п’ять) тисяч гривень, Друга премія – 4 (чотири) тисячі гривень, Третя премія – 3 (три) тисячі гривень.

Пропозиції про присудження Премії вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, громадські організації, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів 1 – 4 рівнів акредитації, закладів культури, комунальних установ природоохоронної сфери, редакції періодичних та електронних видань щорічно до 15 червня.

Детальніше...

Пам’ятаємо Чорнобиль

e-mail Друк PDF

 

26 квітня з нагоди 35-х роковин Чорнобильської трагедії у Полтаві відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

Вшанували пам’ять героїв-чорнобильців, які приборкавши атомну стихію, пішли за межу вічності, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники громадськості.

 

Детальніше...

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Дорогі ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

35 років тому сталася аварія на Чорнобильській АЕС, яка назавжди змінила уявлення сучасників про «мирний атом», негативно позначилася на долях мільйонів людей та екологічній ситуації у багатьох країнах.

Чимало наших співвітчизників, рятуючи світ від смертельного атому, отримали небезпечне для життя радіаційне опромінення та завчасно пішли за межу вічності, багато ліквідаторів назавжди втратили здоров’я.

Кількість постраждалих від Чорнобильської катастрофи могла бути значно більшою, а її наслідки нищівними для людства, якби не мужність та самовідданість ліквідаторів аварії: пожежників, військових, правоохоронців, будівельників, науковців, медиків.

Світла пам’ять ліквідаторам аварії, які загинули, приборкуючи атомну стихію!

Безмежно вдячні вам, герої Чорнобиля! Пишаємося вами!

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту та довголіття!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Вівторок, 27 квітня 2021, 16:04

В обласній раді відбувся онлайн-семінар для учасників конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року

e-mail Друк PDF

23 квітня в обласній раді, в онлайн-форматі, відбувся семінар для учасників конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року, проведений відділом інвестиційного та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради.

Учасники семінару – понад 40 осіб – ознайомилися з умовами участі у конкурсі, механізмом ідентифікації особи автора, вимогами до написання проєктів, порядком їх подання, розгляду, визначення проєктів-переможців, отримали відповіді на запитання.

Нагадаємо, конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснований Полтавською обласною радою в 2019 році з метою підвищення рівня поінформованості населення в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, екологічної свідомості та культури населення, вирішення локальних екологічних проблем. Він проводиться в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки».

 

 

Олександр Біленький: Обласна рада завжди відкрита для пропозицій громадських організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС

e-mail Друк PDF

22 квітня в облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з активом громадських організацій чорнобильців. У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій ліквідаторів.

Учасники зустрічі обговорили питання соціального захисту, медичного та пенсійного забезпечення ліквідаторів та членів їхніх сімей. За словами голови обласної ради Олександра Біленького, фінансування виплат ліквідаторам аварії на ЧАЕС завжди знаходить підтримку в депутатів.

«Обласна рада підтримує всі ініціативи облдержадміністрації щодо фінансування пільг, що стосуються ліквідаторів – людей, які врятували світ і здоров’я прийдешніх поколінь. Свою особисту роль вбачаю у комунікації з чорнобильськими організаціями і депутатським корпусом облради», – зауважив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Четвер, 22 квітня 2021, 19:44 Детальніше...

Робоча група обласної ради розглянула перспективи розвитку ПОВКП «Полтавапаливо»

e-mail Друк PDF

21 квітня під головуванням заступника голови обласної ради Олексія Чепурка відбулося засідання робочої групи з вивчення діяльності Полтавського обласного виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо», яке відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. На другому пленарному засіданні четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання прийнято рішення про повернення цього підприємства в управління обласної ради.

Робоча група була створена за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького, відповідно до рекомендації постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, з метою напрацювання нових напрямків розвитку ПОВКП «Полтавапаливо».

У засіданні взяли участь члени робочої групи, депутати обласної ради: Лариса Босенко, Олексій Матюшенко, Ігор Процай, Олександр Руденко, Василь Стасовський, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради та управління майном обласної ради.

У зв’язку з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19 частина депутатів – членів робочої групи – працювала в режимі відеоконференції.

Учасники засідання проаналізували показники фінансово-господарського стану ПОВКП «Полтавапаливо» за 2020 рік. Так, дохід підприємства від реалізації товарів, робіт та послуг склав 7077,6 тис. грн, чистий дохід – 5898,0 грн, валовий прибуток – 3697,0 грн, збиток – 55 тис. грн. За словами виконуючого обов’язки директора ПОВКП «Полтавапаливо» Миколи Горященка, з кожним роком обсяги реалізації в області твердого палива зменшуються. Разом з тим, зростає вартість оренди земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти «Полтавапаливо».

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
18 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Сук Наталія Олександрівна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Наталію Олександрівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 16 квітня 2021, 13:28

17 квітня – День пожежної охорони

e-mail Друк PDF

Шановні працівники пожежної охорони Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ви виконуєте важливу соціальну місію – забезпечуєте ефективну боротьбу з вогняною стихією, захищаєте життя та здоров'я громадян, національне багатство від пожеж, здійснюєте контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях, проводите профілактичну роботу з населенням.

Вдячний кожному з вас за мужність, рішучість, відповідальність, готовність прийти на допомогу людям, зарадити чужій біді.

Бажаю міцного здоров’я, миру, добробуту, безпечних трудових буднів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2021 року

e-mail Друк PDF

15 квітня під головуванням заступника голови обласної ради Лілії Руроєвої відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, кращі здобутки, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави.

У зв’язку з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19 засідання відбулося в онлайн-режимі.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло творчу діяльність претендентів.

За результатами голосування, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2021 року стали:

– у номінації «Література, літературознавство» – Ганна Кревська (Марина Кононенко), член Національної спілки письменників України – за книгу «Монастирські сливи»;

Детальніше...

Розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року

e-mail Друк PDF

14 квітня 2021 року, відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького, розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснований обласною радою з метою підвищення рівня поінформованості населення в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, екологічної свідомості та культури населення, вирішення локальних екологічних проблем.

Проєкт за встановленою формою може бути поданий самостійно автором через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором.

Прийом проєктів триватиме до 14 травня 2021 року включно.

Детальніше про умови участі в конкурсі громадських ініціатив Полтавської області можна дізнатися за посиланням: https://oblrada-pl.gov.ua/ses/r/2021/80.pdf

 

 

Більше статей...

Сторінка 7 з 426