У Полтаві нагородили переможців обласного конкурсу «Самоврядування очима дітей»

e-mail Друк PDF

15 лютого перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко разом із виконавчим директором Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимиром Микійчуком вручили нагороди переможцям обласного творчого конкурсу «Самоврядування очима дітей».

Конкурс проходив на Полтавщині вже вчетверте – під егідою Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та за сприяння Полтавської обласної ради.

Вітаючи переможців, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко зауважив, що конкурс є хорошим стимулом для ініціативних дітей та сприяє розширенню знань про роль органів місцевого самоврядування.

«Мені дуже приємно, що у нас активні діти й особливо радує те, що серед нагороджених – вихованці навчальних закладів районів області. Такі проєкти є хорошим стимулом для творчих та ініціативних дітей. Школярі відчувають, що здатні впливати на розвиток нашої держави, покращувати її економічний та людський потенціал. Переконаний, що наше майбутнє творитимуть саме завзяті й наполегливі діти. Нині в громадах є чимало можливостей впливати на життя громадян, саме тому завдяки творчим змаганням діти можуть краще зрозуміти місцеве самоврядування, вивчити його роль та потенціал», – зазначив Олександр Лемешко.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 12:51 Детальніше...

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського 2021 року

e-mail Друк PDF

15 лютого відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського, заснованої з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, голова журі Премії Олександр Лемешко.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло наукову діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського в 2021 році стали:

– у номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації» – Тетяна Яценко, завідувач кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних дисциплін Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка – за ефективне використання сучасних науково-педагогічних технологій у процесі підвищення професійної компетентності студентів;

– у номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього, четвертого рівня акредитації» – Юрій Винников, доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій – за проведення фундаментальних і прикладних досліджень у сфері нафтогазової інженерії;

– у номінації «Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях» – Володимир Красовський, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Хорольського ботанічного саду – за вагомий внесок у розвиток природно-заповідного фонду України.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 12:19 Детальніше...

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого – день виведення радянських військ із Афганістану – пам'ятна дата не лише для ветеранів афганської війни, їхніх рідних і близьких, а й для кожного громадянина незалежної України.

Жорстока, нікому не потрібна війна в Афганістані забрала понад 3360 життів українців, 12 тисяч наших військових отримали поранення та контузії. За політичні прорахунки радянського уряду Україна заплатила занадто високу ціну.

За часів СРСР українські військові також виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку на острові Куба та в інших «гарячих» точках.

З початком військової агресії Російської Федерації проти України чимало учасників бойових дій на території інших держав стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Дорогі земляки! Вшануймо мужність і відданість військовому обов’язку наших військовослужбовців, які брали участь у локальних війнах та військових конфліктах на території інших держав, миротворчих операціях, віддамо данину пам'яті загиблим воїнам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
15 лютого 45-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Стройний Руслан Вікторович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Руслана Вікторовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!  
Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 08:19

Трагічні новини з фронту

e-mail Друк PDF

14 лютого, неподалік селища Новолуганське Донецької області, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», під час переміщення на позиції, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули троє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил.

Двоє з них − жителі Кременчука: командир взводу вогневої підтримки, капітан Олександр Войтенко та стрілець – помічник гранатометника, солдат В’ячеслав Олексієнко.

Мужні воїни були справжніми захисниками України, з честю й гідністю виконували військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Керівництво та депутати обласної ради восьмого скликання висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героїв з приводу непоправної втрати.

Вічна пам'ять Героям!

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 09:08

Олександр Біленький запросив голову Волинської обласної ради Григорія Недопада відвідати Полтавщину

e-mail Друк PDF

11 лютого делегація з Полтавщини на чолі з головою обласної ради Олександром Біленьким взяла участь у пленарному засіданні сесії Волинської обласної ради.

"Ми хочемо обмінюватися досвідом. Нам цікавий інструментарій, який застосовує Волинська обласна рада через комунальне підприємство у видобуванні корисних копалин. На Полтавщині – 40% українського газу. Ми хочемо знати, як ви працюєте з надрами, – зазначив Олександр Біленький. – Ми теж зацікавлені, щоб центральні органи влади нас чули і належно реагували на наші звернення. Щоб вони відображалися в рішеннях Верховної Ради і Кабінету Міністрів України».

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 лютого 2021, 07:59 Детальніше...

На Сході України загинув боєць з Полтавщини

e-mail Друк PDF

11 лютого, під час обстрілу позицій українських захисників збройними формуваннями Російської Федерації, неподалік населеного пункту Зайцеве Донецької області, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», був тяжко поранений наш земляк, солдат інженерно-саперного підрозділу Олександр Глушко. На жаль, під час евакуації до шпиталю, боєць помер.

Олександр Глушко був справжнім патріотом, з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Керівництво та депутати обласної ради восьмого скликання висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героя з приводу тяжкої втрати.

 

Оголошується прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського 2021 року

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського заснована з метою відзначення громадян, досягнення яких сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

Премією присуджується щороку до Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня – організаторам фізкультурно-спортивного та олімпійського руху, науковцям, краєзнавцям, журналістам за вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного та олімпійського руху Полтавщини, популяризацію ідей і принципів олімпізму.

Номінації Премії:

• «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху»;

• «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху».

Детальніше...

Полтавська обласна рада вітає підписання Меморандуму щодо забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання, – Олексій Чепурко

e-mail Друк PDF

9 лютого в облдержадміністрації відбувся брифінг голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова, заступника голови обласної ради Олексія Чепурка та виконувача обов’язків генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», депутата обласної ради Олександра Олексенка щодо забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що брифінг ініційований у зв’язку з підписанням Меморандуму між Кабінетом Міністрів України, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз» та міськими головами про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України. Документом, зокрема, передбачено, що вартість послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води впродовж опалювального сезону 2020 – 2021 року не зміниться.

Разом з тим, для теплопостачальних підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло. Окрім цього, згідно з Меморандумом, фінансування компенсацій за різницю в тарифах для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування. Також НАК «Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання.

Детальніше...

Робоча група обласної ради схвалила створення відокремленого структурного підрозділу Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

9 лютого під головуванням Олексія Чепурка відбулося чергове засідання робочої групи для вивчення ситуації щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

Окрім членів робочої групи, у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради Тетяна Юрченко та Олег Дядик, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, управління майном обласної ради, представники Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради, журналісти.

Детальніше...

Олександр Біленький: «Полтавська обласна рада вважає вимоги щодо зменшення тарифів цілком виправданими та законними»

e-mail Друк PDF

8 лютого голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрілися з представниками громадськості, щоб обговорити ситуацію зі зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги.

На початку зустрічі Олександр Біленький зауважив, що керівництво області всіляко зацікавлене у врегулюванні суспільно значущої проблеми тарифоутворення, однак повноваження місцевої влади у даному питанні досить обмежені. Тим не менш, за словами голови обласної ради, Полтавська обласна рада вважає вимоги щодо зменшення тарифів цілком виправданими та законними.

«29 грудня 2020 року на сесії обласної ради депутати висловили своє категоричне «ні» щодо підвищення тарифів і ухвалили відповідне звернення до центральних органів виконавчої влади. Також ми донесли свою позицію під час спільної зустрічі з представниками Уряду й НКРЕКП. 14 січня на позачерговій сесії обласної ради ми ухвалили низку звернень. Зокрема, звернулися до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з пропозицією не звужувати категорії населення, які можуть отримувати субсидію, – зазначив Олександр Біленький. – Також виняткова прерогатива держави – фінансування субсидій, саме тому після підвищення тарифів держава повинна була відреагувати певним чином: або запропонувати інструментарій для зниження тарифів на газ та його транспортування, або забезпечити повністю субсидіями тих, хто самостійно не зможе оплачувати такі послуги».

Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 3 з 414