Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного у 2021 році

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави та оприлюднені на момент засідання журі.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

• «Література, літературознавство»;

• «Мистецтво»;

• «Народна творчість, народні ремесла»;

• «Журналістика, публіцистика».

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2021, 09:20 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
17 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Яніна Олександрівна Барибіна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Яніну Олесандрівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Субота, 16 січня 2021, 09:13

Полтавська обласна рада вимагає від Президента України, Прем'єр-міністра України, Уряду та НКРЕКП негайно врегулювати проблему із підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

e-mail Друк PDF

Одним із головних питань, розглянутих та підтриманих на третій позачерговій сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, стало Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

На початку пленарного засідання роботу сесії намагалися зірвати кілька осіб, які називають себе громадськими активістами. Однак, після звернення до правоохоронців, депутатам вдалося перейти до конструктивного обговорення питань порядку денного.

Зокрема, під час розгляду Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були підтримані пропозиції депутатів з різних фракцій.

У документі йдеться, що підвищення цін на товари і послуги, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово-комунальної сфери та пандемія коронавірусу COVID-19 негативно впливають на якість життя та доходи громадян.

Депутати наголошують, що збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги без одночасного вирішення питань забезпечення повної зайнятості населення та приведення до європейських стандартів рівня мінімальної заробітної плати й інших соціальних стандартів спричинило непомірне соціальне перенавантаження на кожного громадянина, що призвело до соціальної напруженості та акцій непокори.

Відтак обласна рада вимагає від Президента України, Прем'єр-міністра України, Уряду та НКРЕКП здійснити ряд заходів для врегулювання проблеми. Зокрема:

– впровадити мораторій на підвищення з 1 січня 2021 року тарифів на житлово-комунальні послуги на транспортування енергоносіїв до закінчення карантину та нового перегляду тарифів на постачання енергоносіїв;

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 січня 2021, 15:01 Детальніше...

Третя позачергова сесія обласної ради восьмого скликання завершила свою роботу

e-mail Друк PDF

Майже сім годин тривало пленарне засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Депутати заслухали та обговорили інформацію ПрАТ «Кременчукгаз», АТ «Полтавагаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Гадячгаз» щодо економічного обґрунтування тарифів на транспортування газу та ціни на газ, а також інформацію АТ «Полтаваобленерго» щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для побутових споживачів.

Відтак обласна рада з врахуванням пропозицій депутатів прийняла відповідне Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Детальніше...

Розпочала роботу третя позачергова сесія Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

14 січня в Полтаві розпочалося пленарне засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Веде пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький. У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, народний депутат України Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Депутати затвердили порядок денний засідання, включивши ряд додаткових питань. Із суспільно значущих питань виступили депутати обласної ради Ольга Усанова та Ольга Величко.

Останнє оновлення на Четвер, 14 січня 2021, 15:41 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
 
7 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Людмила Вікторівна Мірошніченко.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Людмилу Вікторівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 06 січня 2021, 09:21

1 січня – Новий рік, 7 січня Різдво Христове

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із прийдешнім Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

За традицією саме з цими святами ми пов'язуємо сподівання на краще майбуття, віру в здійснення всіх мрій та задумів.

Ми єдині в нашому прагненні жити в мирі та злагоді, мати світлі помисли, творити добрі справи.

Вірю, що спільними зусиллями ми здолаємо всі труднощі, і негаразди відійдуть у минуле.

Велика подяка нашим бійцям, які мужньо захищають державний суверенітет і територіальну цілісність України на Сході, медичним працівникам, які самовіддано борються з коронанавірусним захворюванням, всім, хто працює в сільському господарстві, на промислових підприємствах, навчає, трудиться в сфері соціальних послуг, забезпечує правопорядок, хто своїм талантом і творчим натхненням приносить свято в наші будні.

Бажаю вам міцного здоров’я та миру! Нехай Новий рік та Різдвяні свята принесуть у кожну полтавську родину щастя, достаток та впевненість у завтрашньому дні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном комісія підтримала доопрацьовані проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

29 грудня під головуванням Лариси Босенко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Оксана Винниченко, Сергій Бєлашов, Володимир Куцовол, Фахраддін Мухтаров, Ігор Процай, Андрій Удовиченко, Олег Діденко, Володимир Ярошенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради.

Депутати заслухали інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки щодо доопрацьованого проєкту рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік». У контексті цього питання депутати підтримали погашення місцевих запозичень Державним підприємством «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг та внесення відповідних змін у показники обласного бюджету на 2020 рік.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 грудня 2020, 17:22 Детальніше...

Олександр Біленький: Ми працюємо над залученням додаткових коштів з Державного фонду регіонального розвитку, щоб на нашу гривню держава давала свою

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький під час спілкування з журналістами щодо підсумків пленарного засідання другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

На думку голови обласної ради, попри велику кількість питань, внесених на розгляд сесії, депутатський корпус працював злагоджено та конструктивно, адже основні питання порядку денного були попередньо проаналізовані членами профільних постійних комісій.

«Я задоволений тим, як пройшли засідання постійних комісій. Депутати попрацювали дуже добре і левова частка питань, які були внесені на розгляд сесії, були розглянуті й погоджені на профільних комісіях. Тож сьогодні в сесійній залі депутати фактично підтримали рішення своїх колег, які є членами тієї чи іншої постійної комісії », – зазначив Олександр Біленький й додав, що наступний рік для області буде фінансово складнішим, ніж попередній, однак є сподівання щодо додаткових фінансових надходжень за рахунок перевиконання планових показників бюджету.

Останнє оновлення на Середа, 30 грудня 2020, 10:51 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради схвалила проєкт обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2021 рік

e-mail Друк PDF

29 грудня під головуванням Олександра Кудацького відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Ольга Величко, Михайло Виноград, Наталія Гранчак, Людмила Корнієнко, Олег Фещенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про внесення змін до обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2020 рік» та «Про затвердження обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2021 рік», які представив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністпації Віктор Лисак.

Детальніше...

Обласна рада прийняла головний фінансовий документ Полтавщини на 2021 рік

e-mail Друк PDF

29 грудня на другій сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати затвердили обласний бюджет Полтавської області на 2021 рік.

Так, доходи обласного бюджету Полтавської області визначено у сумі 4 млрд 238 млн грн гривень. Видатки обласного бюджету Полтавської області визначено у сумі 4 млрд. 297 млн. грн.

Своїм рішенням обласна рада затвердила бюджетні призначення головним розпорядникам коштів обласного бюджету у розрізі відповідних виконавців за бюджетними програмами.

Також на наступний рік затверджено міжбюджетні трансферти, розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури, розподіл витрат на реалізацію місцевих (регіональних) програм.

Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 6 з 414