На засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр розглянуто низку організаційних питань

e-mail Друк PDF

21 грудня під головуванням Сергія Савченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, обрані заступниками голови обласної ради Олег Бєлоножко та Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Віталій Бабак, Олександр Олексенко, Анатолій Попельнюх, Василь Стасовський, тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Вергелес, журналісти.

На пропозицію Сергія Савченка, депутати обрали заступником голови постійної комісії Олександра Олексенка та секретарем комісії Василя Стасовського.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 16:11 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до пленарного засідання другої сесії Полтавської обласної ради VIII скликання. 21 грудня під головуванням Івана Сидоренка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, обраний заступником голови обласної ради Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Говоренко, Людмила Мірошніченко, Олексій Матюшенко, Костянтин Копотун, Юлія Устименко, Ірина Степаненко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, управління майном обласної ради, обласних комунальних підприємств, журналісти.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 16:09 Детальніше...

Засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 10:38

Голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Лубенської міської та Чорнухинської об’єднаних територіальних громад

e-mail Друк PDF

18 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до новоутвореного Лубенського району.

Олександр Біленький відвідав Вовчицький ліцей ім. В.Ф. Мицика Лубенської районної ради, який вважається одним із найкращих загальноосвітніх навчальних закладів Полтавщини, та ознайомився з його роботою.

Голова обласної ради відзначив вагомі здобутки ліцеїстів та наголосив на необхідності постійного розвитку та самовдосконалення.

«Знаю про ваші успіхи та перемоги. Радують ваша активність та прагнення до знань. Проте, не можна задовольнятися досягнутим – потрібно постійно рухатися вперед, розвиватися та самовдосконалюватися», – сказав Олександр Біленький та вручив подарунок ліцею – ноутбук, придбаний за власні кошти.

Олександр Біленький разом із депутатом обласної ради, регіональним директором ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василем Стасовським, головою Лубенської районної ради Тетяною Качаненко, виконуючим обов’язки голови Лубенської райдержадміністрації Сергієм Сіряченком, заступником Лубенського міського голови Іриною Харченко, начальником відділу освіти райдержадміністрації Юлією Білокінь та начальником управління освіти міської ради Мирославом Костенком провели урочисту церемонію нагородження учнів, які здобули перемогу на предметних олімпіадах, у науково-дослідній роботі в Малій академії наук, спортивних змаганнях, Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл», («Джура»). Окрім грамот та дипломів ліцеїсти також отримали грошові винагороди від спонсора – ТОВ «Баришівсько зернова компанія».

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 08:57 Детальніше...

19 грудня – День адвокатури

e-mail Друк PDF

Шановні працівники адвокатури Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Упродовж останніх років адвокатура стала одним із важливих, самостійних і незалежних інститутів нашого суспільства.

Глибоко переконаний, що ваші компетентність, знання та досвід і надалі слугуватимуть утвердженню законності та справедливості в Україні,  сприятимуть розвитку демократії.

Бажаю вам успішної комунікації з усіма учасниками правових відносин, уміння переконливо відстоювати свою позицію, забезпечувати законність і верховенство права! Міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту вам і вашим родинам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
18 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Бєлоножко Олег Вячеславович, обраний на другому пленарному засіданні першої сесії обласної ради восьмого скликання заступником голови Полтавської обласної ради.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олега Вячеславовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 18 грудня 2020, 08:05

Олександр Біленький: Вдячні європейським організаціям і структурам, які підтримують наші заклади професійно-технічної освіти

e-mail Друк PDF

17 грудня у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» відбулася офіційна передача ІТ-обладнання, придбаного в рамках реалізації Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, відповідальна особа за координацію Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» в Полтавській області Анатолій Безпалюк, директор Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей» імені І.Г. Боровенського Ніла Спільна, педагогічний колектив ліцею, журналісти.

Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» став одним із п’яти закладів професійно-технічної освіти України, що отримав ІТ-обладнання. Співпраця ж між Україною та Європейською Комісією по фінансуванню Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» розпочалася 17 грудня 2018 року.

Нині Програму реалізують у 7 пілотних областях України, в тому числі й Полтавській. Завдяки фінансовій підтримці країн-членів Європейського Союзу Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії в обраних закладах профтехосвіти відбувається модернізація матеріально-технічної бази, оновлення змісту освітніх програм, навчання керівників та викладачів з цифрових компетентностей тощо.

На думку голови обласної ради Олександра Біленького, те, що три професійно-технічних заклади Полтавщини отримали можливість долучитися до реалізації Програми, є показовим і свідчить про високий рівень цих закладів та затребуваність випускників на ринку праці.

«Дуже добре, що Євросоюз точково допомагає закладам профтехосвіти Полтавської області, щоб ці заклади не були забутими, як у пострадянські часи. Тому ми щиро вдячні європейським організаціям і структурам, які підтримують наші заклади. Зі свого боку обласна влада також виділяє кошти з бюджету на розвиток закладів профтехосвіти, зокрема, й аграрного ліцею, який є одним з кращих в Україні», – зазначив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 грудня 2020, 08:23 Детальніше...

Названо лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2020 року

e-mail Друк PDF

17 грудня під головуванням Олексія Чепурка, обраного заступником голови обласної ради восьмого скликання, відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача, заснованої з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивченню минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчій діяльності у галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача в нинішньому році стали:

– у номінації «Історичне краєзнавство» – Віктор Міщанин, краєзнавець, провідний науковий співробітник Національного музею-заповіднику українського гончарства в Опішному, науковий співробітник Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, кандидат історичних наук, член Національної спілки майстрів народного мистецтва – за книги: «Мотрона Назарчук: життя і творчість», «Віра Мордіна: про гончарство, вишивання і не тільки…»;

– у номінації «Літературне краєзнавство» – Микола Степаненко, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України – за енциклопедичні видання: «Літературно-мистецька Полтавщина», «Мовознавча Полтавщина», «Літературознавча Полтавщина», довідник «Сучасні письменники Полтавщини».

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 08:42 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
17 грудня свій ювілейний День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Степаненко Ірина Вікторівна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Ірину Вікторівну з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 17 грудня 2020, 08:10

15 грудня – День працівників суду

e-mail Друк PDF

Шановні працівники суду Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права.

Справедливий, неупереджений і незалежний, суд повинен сприяти формуванню в Україні високих стандартів правових відносин та прискорити її вступ до європейської спільноти.

Водночас це вимагає від вас, шановні судді, високої професійності, виваженості судових рішень, відданості ідеалам справедливості та законності.

Бажаю всім працівникам судової системи області міцного здоров’я, миру, родинного тепла, відданого служіння закону!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання заплановане на 29 грудня 2020 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 грудня 2020, 20:05

Сторінка 9 з 414