Управління інформує

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

Початок проведення контрольного заходу -  24.09.2019.

Період, що підлягає контролю   - з 01.01.2016 по 31.08.2019.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини провели круглий стіл за участю правоохоронних органів

Сьгодні, 20 вересня, в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області відбувся круглий стіл за участю представників Управління Служби безпеки України в Полтавській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, підрозділів прокуратури та Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини протягом січня-серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 13,4 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж восьми місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже  13,4 млн грн.

Матеріали 11 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам, розпочато 6 досудових розслідувань, вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту виконання Департаментом охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації бюджетної програми «Стоматологічна допомога населенню».

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту бюджету Глобинської міської об’єднаної територіальної громади Глобинського району Полтавської області.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Початок проведення контрольного заходу - 30.07.2019.

Період, що підлягає контролю - з 01.01.2017 по 31.07.2019.

Термін завершення ревізії – 18.10.2019.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм у Відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє, що з 08 липня 2019 року будуть проводитись ревізії використання коштів Державного бюджету України, які виділяються на підготовку та проведення 21 липня 2019 року позачергових виборів народних депутатів України в 8-ми окружних виборчих комісіях на території Полтавської області, а саме:

- в окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №144 (м. Полтава);

- в окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №145 (м. Полтава);

Детальніше...

Аудитори Полтавщини за перше півріччя 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 11,2 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж січня - червня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 11,2 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 8 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5досудових розслідувань та вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області:

на липень 2019 року

04.07.2019

ХОРІШКО Андрій Михайлович

начальник юридичного відділу

контактний телефон (0532) 60 87 07

 

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН України.

Початок проведення контрольного заходу -  26.06.2019.

Період, що підлягає контролю   - з 01.05.2016 по 30.06.2019.

Термін завершення ревізії – 07.08.2019.

Детальніше...

Сторінка 7 з 66