Профільна комісія обласної ради розглянула виконання Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки

e-mail Друк PDF

6 жовтня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У засіданні, яке вів голова комісії Геннадій Коваленко, взяли участь депутати обласної ради: Сергій Соловей, Валерій Калюжний, Михайло Бугрій, Руслан Рогов, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів облдержадміністрації, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки», якими передбачено додаткове фінансування заходів Програми на 500 тис. грн для проведення ремонту приміщень Крюківської виховної колонії № 29.

У контексті даного питання комісія рекомендувала Департаменту фінансів облдержадміністрації надати інформацію щодо перспективи забезпечення фінансування заходів Програми до кінця 2020 року.

Останнє оновлення на Середа, 07 жовтня 2020, 07:16 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала облдержадміністрації зберегти в реорганізованих школах-інтернатах пансіони

e-mail Друк PDF

6 жовтня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. У засіданні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія проаналізувала внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік по галузях «Освіта» та «Культура і мистецтво» та погодила відповідні видатки.

Також було розглянуто та підтримано низку профільних проєктів рішень тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради, які, зокрема, стосувалися: запровадження музичного виконання Державного Гімну України в закладах освіти; зміни найменування комунальних закладів освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області; реорганізації комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, перепрофілювання та зміни найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради; надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

У контексті питань щодо реорганізації шкіл-інтернатів, на пропозицію Сергія Шевчука, комісія рекомендувала облдержадміністрації забезпечити збереження в реорганізованих закладах пансіонів.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради схвалила проєкт регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 – 2023 роки

e-mail Друк PDF

5 жовтня під головуванням Ігоря Сірика відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Богдан Бабіч, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Наталя Макаруша, Андрій Пісоцький, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали низку проєктів рішень другого пленарного засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради: «Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2020 році»; «Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на подовження терміну дії кредитного договору з АТ «Полтава-банк»; «Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки», «Про внесення змін до Схеми планування Полтавської області».

Останнє оновлення на Понеділок, 05 жовтня 2020, 16:10 Детальніше...

Олександр Біленький: Наше завдання – відновити унікальні народні промисли, чудові традиції Решетилівської вишивки та килимарства

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком, яка відбулася 2 жовтня в місті Решетилівці за участі голови облдержадміністрації Олега Синєгубова.

Метою робочого візиту урядовця на Полтавщину стало вивчення питань відновлення роботи Решетилівської фабрики художніх виробів та внесення Решетилівської вишивки до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Олександр Біленький поінформував Олександра Ткаченка про роботу, яку провела влада та місцева громада щодо відродження народних традицій решетилівської вишивки та килимарства.

«Фабрика художніх виробів знаходилась у власності «Укрхудожпром». Цей концерн було придбано в приватні руки. Потім власники після перемовин безкоштовно передали фабрику в обласну комунальну власність. Тому нам вдалося зберегти приміщення. Відкрили центр, створили 100 робочих місць. Облаштували тимчасове приміщення. Але найважливіше, що традиції вишивки «білим по білому» та рослинного килимарства збереглися, – сказав Олександр Біленький, – У 2018 році було створено Всеукраїнськийо центр вишивки та килимарства, в штаті якого 60 працівників. З держбюджету виділено 38 млн грн. Розпочато роботи по ремонту приміщень. У цьому році облдержадміністрація подала об‘єкт до проєкту «Велике будівництво». Наше завдання – відновити унікальні народні промисли, чудові традиції Решетилівської вишивки та килимарства».

Останнє оновлення на Понеділок, 05 жовтня 2020, 12:40 Детальніше...

4 жовтня – День працівників освіти

e-mail Друк PDF

Шановні освітяни Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви здійснюєте важливу місію – виховуєте і навчаєте молоде покоління громадян України, відроджуєте національну свідомість, забезпечуєте становлення особистості, вкладаючи в улюблену справу ґрунтовні знання та багатий життєвий досвід.

Для своїх учнів і вихованців ви, шановні педагоги, завжди є взірцем людяності, порядності, мудрими наставниками.

Ваша висока фахова майстерність, педагогічний талант, ентузіазм, любов до дітей та повсякденна праця з повною віддачею дають вагомі результати, якими варто пишатися.

Бажаю міцного здоров'я на довгі роки, миру, щастя, добробуту, нових успіхів у подвижницькій праці!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради ім. А. С. Макаренка 2020 року

e-mail Друк PDF

2 жовтня, з нагоди Дня працівників освіти, в Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

Кращих представників педагогічної спільноти області привітали голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Сергій Шевчук та заступник голови цієї комісії Валерій Прядко.

Олег Синєгубов, зокрема, зазначив важливу роль учителя у формуванні особистості та високий фаховий рівень освітян Полтавщини.

«Саме вчителі закладають підґрунтя для людини. Коли навчаєте, ви віддаєте частину свого серця. Ми зараз живемо в часи реформ. Я пишаюся тим, що маємо висококласних вчителів та дійсно високу якість освіти», – сказав Олег Синєгубов.

У свою чергу, Сергій Шевчук та Валерій Прядко відзначили плідну спільну роботу обласної ради та облдержадміністрації у вирішення питань освітянської галузі.

«Не побоюся сказати, що сьоме скликання Полтавської обласної ради пройшло під знаком освіти, – наголосив Сергій Шевчук, – не було жодного випадку, коли б депутати в сесійній залі не підтримали виділення коштів на потреби освіти, або говорили про те, що питання освіти не на часі. Добре, що у цих питаннях ми завжди знаходили розуміння та підтримку з боку облдержадміністрації».

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2020, 15:01 Детальніше...

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

e-mail Друк PDF

Шановні ветерани!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Ваші заслуги перед українською державою та народом – військова слава і трудова звитяга – неоціненні, а життя варте легенд.

Кожен ветеран має бути оточений постійною турботою та увагою з боку держави, суспільства, рідних і близьких людей.

Знайте – нам потрібні ваші поради, що грунтуються на багатому життєвому досвіді, потрібна ваша підтримка.

Бажаю вам перебувати в гармонії зі своїм віком, бути завжди задоволеними своїм здоров'ям, своєю самостійністю, відчуттям внутрішньої свободи. Нехай джерелом радості та гарного настрою стане для вас як життя ваших рідних, так і ваше особисте життя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький


Останнє оновлення на Четвер, 01 жовтня 2020, 07:15

Сторінка 5 з 936