Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка 2020 року

e-mail Друк PDF

2 вересня за участю голови обласної ради Олександра Біленького та першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

Члени журі обговорили кандидатури претендентів на здобуття Премії, розглянули їх педагогічну діяльність та професійні здобутки.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка у 2020 році стали:

– у номінації «Загальноосвітні заклади» – Ольга Гурська, кандидат педагогічних наук, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

– у номінації «Професійно-технічні заклади» – Василь Сулима, директор Вищого професійного гірничо-будівельного училища;

– у номінації «Дошкільні заклади» – Ірина Платко, завідувач Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»;

– у номінації «Позашкільні установи» – Майя Бугрій, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2020, 07:50 Детальніше...

Названо лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського 2020 року

e-mail Друк PDF

2 вересня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського, заснованої з метою вшанування громадян, які своєю професійною, культурно-освітньою діяльністю сприяють розвитку української літературної мови, театрального мистецтва, української класичної та сучасної музики. Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

У номінації «Поетичний твір» Премія присуджена Юлії Стиркіній, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри філологічних дисциплін і методик їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка – за поетичні збірки «Малявки міської мавки» та «Віршовані невитримані вина».

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2020, 07:10 Детальніше...

Створи школу своєї мрії

e-mail Друк PDF

17 вересня 2020 року, на базі Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського (м. Решетилівка, вул. Покровська, 81), відбудеться навчальний семінар щодо участі в Шкільному громадському бюджеті Полтавської області.

На учнів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавщини, віком від 14 до 18 років, які виявили бажання долучитися до заходу, чекають заняття з кращими фахівцями громадського бюджету, а також інтелектуальні ігри, бампербол, спілкування з переможцями Шкільного громадського бюджету 2019 року та багато іншого.

Щоб стати учасником семінару потрібно:

– з 02 по 08 вересня (включно) зареєструватися за посиланням: https://idea.pl.ua/;

– слідкувати за новинами на сторінці https://www.facebook.com/poltava.investment/.

Детальніше...

2 вересня – День нотаріату

e-mail Друк PDF

Шановні працівники нотаріату Полтавщини!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята!

Щоденно в нотаріальних установах області опрацьовується чимало важливих документів, які забезпечують захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, сприяють попередженню правопорушень.

Ваша праця вимагає ґрунтовного знання всіх напрямків юриспруденції, чіткого дотримання відповідних процесуальних норм, комунікабельності, зосередженості та відповідальності.

Впевнений, що і надалі свої професійні вміння та досвід ви віддаватимете улюбленій справі, керуючись принципом законності, забезпечуючи високий рівень нотаріальних послуг.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, нових професійних здобутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Президент України відвідав Полтавщину

e-mail Друк PDF

1 вересня Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку в Полтавську область.

Глава держави оглянув відремонтовану будівлю аеропорту міста Полтави, перевірив роботи з реконструкції ділянки міжнародної траси Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтави.

Потому Президент України ознайомився з проєктами Великого будівництва, що реалізуються в області, відкрив новозбудований корпус Полтавського обласного клінічного медичного кардіоваскуляторного центру.

Також Володимир Зеленський провів брифінг для журналістів центральних та місцевих ЗМІ, відвідав Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, зустрівся з полтавцями в рамках презентації проєкту Стратегії розвитку Полтавщини на період до 2027 року та представлення команди партії «Слуга народу», яка очолюватиме списки на місцевих виборах 2020 року.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 вересня 2020, 16:21 Детальніше...

1 вересня – День знань

e-mail Друк PDF

Шановні учні, студенти, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас із святом – Днем знань та початком нового 2020 – 2021 навчального року!

Перше вересня – особливо урочистий і хвилюючий день, з якого починається цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, відкриттів, розуміння складної науки життя, самоствердження.

Навіть підступний COVID-19 сьогодні не в змозі затьмарити радість від довгоочікуваної зустрічі з друзями, вчителями, бажання якнайшвидше поринути у захоплюючий світ знань, долучитися до громадського життя навчального закладу.

Освіченість, творчий потенціал, високі моральні якості допоможуть молодим людям віднайти своє місце у житті, досягти професійного та суспільного визнання.

Дорогі друзі! Бажаю вам міцного здоров’я, упевненості у власних силах та успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Вівторок, 01 вересня 2020, 07:17

Олександр Біленький: Облрада прийняла рішення, яке забезпечить капітальний ремонт дороги Чорнухи – Лубни

e-mail Друк PDF

Відбулося перше пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Впродовж майже п’яти годин депутати розглянули та прийняли рішення з 16 питань порядку денного.

Результати засідання прокоментував голова обласної ради Олександр Біленький.

«Сесію ми не закрили, згодом вона продовжить роботу. У нас буде перерва орієнтовно до 10 вересня. За цей час ми доопрацюємо певні питання. Зокрема щодо ситуації, яка склалася в одному із дитячих закладів обласної ради, де була травмована дитина. Це питання, однозначно, не можна залишати поза увагою, покарати винних», – зазначив Олександр Біленький.

Одним із важливих питань, яке було розглянуто обласною радою та знайшло підтримку у депутатів, Олександр Біленький вважає рішення щодо здійснення місцевого запозичення у 2020 році.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 серпня 2020, 16:41 Детальніше...

Сторінка 9 з 936